Jakou kosmetiku doporučuji?

Mnozí víte, že miluju téměř vše od Tiande, hlavně co se týká kosmetiky, drogérie, gely, náplasti, šampony, mýdla, mýdlový oříšek na mytí i na nádobí, prací prášek, náplasti na svaly, bolesti atd bylinkové, no to nebudu všechno vyjmenovávat, toho je moc…

Mnozí z vás, jak jsem se přesvědčila Tiande /nejen kosmetiku/ také používáte – a to nejen pro krásu, ale i pro zdraví a to je moc dobře.

Já se chci dneska podělit o další zkušenost mé známé /také vlastně i klientky/, ale převážně je to dobrá známá z fb. Jméno není podstatné, pojďme jí říkat třeba Nika ? /protože ctím soukromí svých klientů, když si to přejí/Tak milá “Nika” chvilku váhala, než si objednala nějakou tu kosmetiku a další pomocníky z Tiande, pomohla jsem jí se slevovou kartičkou a už si vesele nakupuje několikátý měsíc a je moc spokojená.Nejen s produkty pro krásu, zdraví, kosmetiku běžného denního použití, ale dokonce si pomáhá i se zdravotní stránkou, což se není čemu divit, tož to já to znám, ale milá “Nika” je v úžasu ?Je v úžasu, jak jí to skvěle pomáhá a místo toho, aby brala kortikoidy stačí produkty od Tiande. ? Jak je to jednoduché. Začít něčemu věřit, zkusit a pak jen udiveně sledovat, jak to funguje a cítíme se lépe a lépe. No zase to zní jako pohádka ?Včera vliv stravy a pitného režimu na zdraví a pohodový život. Dneska bylinné produkty od Tiande a vliv na zdraví i krásu našich těl zevnitř i vnitřně. ?

Milá “Nika” mi napsala:

Ahoj Market, tak já už si budu objednávat z Tiande potřetí a pořád bych něco objednávala, protože mi už věci docházejí, něco jsem darovala mamince, protože jí bolelo koleno. No a k mému velkému překvapení nepoužívám kombinaci “lesní procházky” a “Slavitonu” na nohy, ale na ASTMA !


Po porodu se mi ozvalo a to dost, no a než jsem stihla dojít k MUDr. pro léky, tak mi tohle pomohlo. Takže u toho samozřejmě zůstávám. Radši budu 10 x za den mazat, než se cpát kortikoidama.Rozhodně je to lepší i kvůli kojení, to má Nika pravdu ? To schvaluji, ale nejen kvůli kojení, i kvůli ní samotné a jejímu zdraví.Dále Nika píše: “Taky jsem vzala na zkoušku ústní vodu, protože se synem trpíme na záněty a větší tvorbu kamene, přesto, že poctivě zuby čistíme. No a ta voda nám obě dost pomáhá. A taky k tomu zubní pastu samozřejmě, ta nesmí chybět ?No a tip pro kojící maminky – Slaviton od Tiande je zázrak na všechno možné využití a třeba i při kojení, když máte bolavá prsa, nalitá, nebo bolavé bradavky.Již před pár měsíci mi napsala Nika díky:Ahoj Markétko, musím ti poděkovat, že jsi mě přivedla k Tiande.

Přiznám se, že jsem byla nedůvěřivá, ale jsem moc ráda. Měla jsem strašně bolavá a nateklá i horká prsa, dělal se tam zánět při rozběhnutí kojení a Slaviton zabral ! Do rána byla prsa v pořádku. No a vložky a intim gel, to je úžasná záležitost. Porodila jsem 4 kilového cvalíka a to bez nástřihu. No a vložky a intim gle vše zachránily, vše je v pořádku dva dny po porodu. Už se těším, až vyzkouším ostatní produkty od Tiande. Tak ode mě je to konec dnešního hlášení a dobrých zpráv.

PS: kdo by chtěl pomoci se slevovou kartičkou u Tiande, jsem vám kdykoliv k dispozici. Se slevovou kartičkou máte slevu 35% na vše a ještě dostáváte ke každému nákupu dárky a jsou tam různé výhody. No to si člověk musí prostě vyzkoušet, aby uvěřil a pochopil a zjistil, že to funguje.

Já jen tak něco nedoporučuju, jsem nevěřící Makyta v tomto ohledu, ale věřte mi, že když něco doporučuju, tak to funguje. !!!

Napsat komentář