PŘEDNÁŠKA O VÝŽIVĚ A HUBNUTÍ

Krásný den, ráda bych vás pozvala na přednášku o stravování, hubnutí a jak na zdravý mikrobiom – na zdraví našich střev. Jak ovlivnit správné a zdravé hubnutí po 35 roku věku, především u žen /nejen, že se mnohým ženám hůř hubne po 40 roku, ale někdy to začíná už mnohem dříve.

Co na přednášce zazní?

Co je to zdravé stravování a jak může vypadat v praxi. Nejčastější chyby při hubnutí a jak se jim vyhnout.
Jak změnit dosavadní špatné či nefunkční návyky sobě a postupně i u zbytku rodiny. Respektive, jak zapojit nenásilně celou rodinu a hlavně děti. Jak zdraví našich střev ovlivňuje naše zdraví, myšlení i hubnutí.

Čekat vás bude také malé občerstvení. Budu se těšit na prima atmosféru, kterou si společně vytvoříme.

Víte o tom, že zdraví mikrobiom – zdraví našich střev, ovlivňuje “nejen hubnutí” ,ale může souviset i s psychickými potížemi a zdravím celkově? S autoimunitními nemocemi apod.? Poslechněte si třeba i psychiatra pana Radkina Honzáka a co on říká o psychice, zdravém mikrobiomu a co doporučuje. https://video.aktualne.cz/embed_iframe/dvtv/mikrobiom-je-dalsi-organ-a-streva-druhy-mozek-transplantace/r~a3ae7666aa1311e993a6ac1f6b220ee8/?fbclid=IwAR3qlPcSnMj9OPtJEfYpr7JEqr-P-T7ZGLEdu3eREWC_IXi-KtHyEwzDgM8

Tak a teď k mým přednáškám:

  1. Přednáška v Benátkách nad Jizerou v centru Jungle se bude konat 11. března od 18-20 hodin.
  2. Přednáška v Jičíně v kavárně Ámos se bude konat dne 14. března od 17-19 hodin.

Na přednášky se mi prosím hlašte do zprávy nebo emailem, na mobil 775 645 724, zdravedobroty@email.cz a místo si REZERVUJTE, uveďte kde se přednášky chcete zúčastnit.

Děkuji a těším se na shledání.

S pozdravem Markéta Matyášová,

alias Fit Makyta

Napsat komentář