ZDRAVÍ STŘEV JE ZÁKLAD

Představuji Vám hrdě “naše” úžasné Harmonelo

Jsem hrdá na to, že mohu být ve společnosti, která spolupracuje s takovým odborníkem panem doktorem Petrem Ryšávkou.

Příběhy a zdraví lidí se mění a mám i vlastní zkušenosti a jsem nadšená Ve své poradně pro zdravý život řeším dnes a denně se svými klienty problém hormonální povahy, v trávení a tedy jejich mikrobiotu – když toto není v pořádku, nejde jim ani hubnout.
Vše souvisí se vším.Kdo by chtěl povědět více může mě kontaktovat a případně mohu nabídnout i spolupráci. Příběhy lidí si můžete pročíst i zde a zde je i rozhovor s panem doktorem Ryšávkou https://mailchi.mp/harmonelo/novinky-v-harmonickem-svete-10137049?e=718b24691c&fbclid=IwAR2d8L6I9cJgm2mLnZ3HffkzcLPR-hX1amiEuoH9_o3mg4mA1JmZ2Kr2NfU Něco dalšího o tom co je to mikrobiom – mikrobiota https://vimeo.com/showcase/7219523/video/612096230?fbclid=IwAR3W_YQNAWdinBFCP8ZQ4kuaCekUgZW-w7-M8ikY9ggNASpbfd8qKDyjAbw
Pomoci může i v případě vážnějšího průběhu covidu, což je teď asi téma číslo 1 u mnohých lidí.

Už mnohokrát jsem vám zde psala, že zdraví střev je naprosto jedno z nejdůležitějších kritérií pro zdravý život. Mnoho mých klientů trápí nadýmání, je to velký problém a omezuje to v pracovním i osobním životě. Pokud trvá dlouhou dobu nebo se často opakuje, pak hovoříme opravdu o plynatosti, která se projevuje nafouklým břichem bolestmi, křečemi v břišní oblasti a následně odchodem plynu. Bolest břicha není dobré nikdy podceňovat. Když je uloženo mnoho orgánů které mohou mít nějaký akutní problém, akutní onemocnění. Sama plynatost je očitým symptomem souborů onemocnění funkční poruchy střev žaludku žlučníku a jater. Často je příčinou nedostatečné trávení v tenkém střevě případně až slabost ledvin.

Větry a nadýmání mohou vzniknout také proto že polykáme při jídle příliš mnoho vzduchu. To je způsobeno stresem nesoustředěností na jídlo, starostmi,zármutkem, konflikty vášnivým povídáním u jídla. Se stresem souvisí většinou hltání, jsme ve spěchu a tak hledáme abychom se co nejdříve najedli.Dál s tím souvisí žvýkání žvýkačky, cumlání bonbonů či kouření.Pokud trpíme jen mírnou plynatosti je to neškodný a přirozený jev provázející každé trávení pokud vás to ale již rapidně omezuje ve vašem soukromém pracovním i osobním životě doporučuji řešit tento problém a pořešit si zdraví střevního mikrobiomu a zaměřit se na to jak trávíte svůj volný čas, zda jste šťastní a spokojení v práci. A jakou můžete učinit změnu proto abyste byli zdravější a taktéž i váš trávící trakt.

Čím si můžete pomoct je například i naše skvělé Harmonelo, které vám opravdu zharmonizuje trávící trakt a pomůže vám řešit nemálo zdravotních komplikací.V první řadě je namístě uchopit správně výživu právě pro vás a mnohdy klasická rádoby zdravá doporučení pro běžnou populaci nemusí být zdravá pro vás. Nabízím nejen kvalitní výživové poradenství ale například efektivní řešení v podobě harmonizace celého vašeho těla a střevního mikrobiomu. Začít doporučuji rozhodně s Probiem a následně dle dalších zdravotních potíží.

No a co je skvělé, že ho milují i děti, pro jeho tekutou formu, skvělou chuť, tak o tom není pochyb. Jestli máte problém, dostat do dětí probiotika, lactobacily, vitamíny no tak tady je ta nejlepší volba pro vás, stejně, tak jsem zvítězila i já s mými dětmi.

A pro podporu v hubnutí

Mám tu čest vám představit i skvělé HARMONELO SLIM
Co je Harmonelo Slim?

Sirup a pomocník na cestě za vaší vysněnou postavou a zdravím !
Pozor – bez změny životního stylu není nic samospásné ! Ovšem můžete svůj mikrobiom a fungování svého těla podpořit. Můžete podpořit proces “spalování” tuků a naučit tak využívat vaše tělo jako zdroj energie tuk.

Harmonelo Slim je – skvěle vstřebatelný, synergické působení, výborně se konzumuje i těm, co neradi zapíjejí prášky. Sirup je na bázi prebiotické rozpustné vlákniny a komplexu biologicky aktivních molekul určených k redukci tělesné hmotnosti !Základní složkou je glukomannan, který přispívá v rámci vaší stravy k hubnutí. Potlačuje totiž hormon ghrelin /hormon hladu/ a podporuje trávení.L-karnitin se zaměřuje na hlavní příčiny ukládání tuků.
Extrakt z opuncie se vyznačuje schopností vázat tuky a omezovat jejich vstřebávání. Obsahuje vitamin A, vitaminy ze skupiny B (riboflavin, thiamin a niacin) a některé minerály (vápník, hořčík, železo a draslík).Extrakt ze zeleného čaje působí jako silný antioxidant a příspívá k udržení metabolismu tuků.Mikrobiálně aktivovaná Gynostema pětilistá označovaná též jako ženšen pětilistý obsahuje vysokou koncentraci biologicky dostupných ginsenosidů.
Jeho účinek je posílen extraktem z chmele s obsahem xantohumolu. Monakolin K z červené fermentované rýže přispívá k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi. Chrom přispívá k udržení normální hladiny glukózy v krvi. / běžná cena 990 Kč a více/ mohu vám zajistit příznivější cenu, stačí mě kontaktovat, osobně či online.

Více o všech sirupech se dočtete také na www.harmonelo.cz, nebo vše proberete se mnou u mě v poradně v Jičíně, případně i telefonicky, přes videohovor. Stačí mě kontaktovat a domluvit si se mnou schůzku.

Mohu pomoci a poradit i těm z Vás, které by zajímala případná spolupráce s firmou Harmonelo, tedy forma práce. Můžete však být jen uživatelem těchto kvalitních harmonizujících sirupů nebo si nechat otestovat svůj mikrobiom, jak na tom jste se zdravím vašeho trávení.

Vaše a svá Fit Makyta

Napsat komentář