SPOLEČNÝ VÝŠLAP NORDIC WALKING V JIČÍNĚ


Krásný den přeji, tak jdu zkusit vyjít ven s termíny k avizovanému příspěvku na sociálních sítích /facebook, instagram/
Oč se jedná?

Tak zase podzim a začneme chodit – NORDIC WALKING

Kdo s námi může jít ven? Všichni s holemi nordic walking, s trekovými holemi a všichni co chtějí být venku a nechtějí chodit sami.

Jsem instruktor nordic walking a tak vám pomohu i se správnou technikou NW chůze.

Pro koho je to vhodné?

🍀 nechce se vám ven samotným a jste rádi v kolektivu? Pak je to pro vás.

🍀 potřebujete zhubnut nebo být jen na čerstvém vzduchu a dělat něco pro své zdraví? Pak je to pro vás.

🍀 rádi se poznáváte s novými lidmi? Pak je to pro vás.

🍀 potřebujete zlepšit kardiovaskulární systém, kondici a náladu? Pak se na vás budu moc těšit, protože to je právě pro vás.

Jak dlouho to bude trvat?

Tak hodinku a půl na čerstvém vzduchu. Zváni jsou muži i ženy a na věku opravdu nezáleží. Půjdeme v tempu rychlé chůze 5-7 km. /chcete-li abych se vám skutečně věnovala a kontrolovala správnost chůze a opravovala chyby, domluvte si individuální lekci, při skupině nebo po tmě, se vám nemohu věnovat, děkuji za pochopení/. Jedná se jen o společné chvíle, pohyb venku, můžeme probrat cestou společná témata, život, hubnutí i cokoliv dalšího.

Kdo hole nevlastní /mohla bych vám půjčit – mám 4 páry holí na zapůjčení/, ale můžete jít i bez holí, jen tak, pokud se vám s námi chce.

Kudy chodíme?

Přes lípy kousek za kruháčem u odběrovky sraz – pak jdeme směrem do Sedliček, ke koním a pak buď zpět lipami, dle počasí nebo přes Čeřovku zpět k lipám.

🍀 datum i hodina dle vypsaných termínů

🍀 náročnost lehká až střední /dle vaší kondice/

🍀 trochu toho protažení a zahřátí na začátku a protažení důležité na konci, nás také nemine

Nic se neplatí – prostě jdeme pro zdraví a pro sebe /i já /. Je to něco „navíc“ pro moje klienty i všechny dobré pozitivní lidičky, co se chtějí hýbat. Pro dobrou náladu a pro seznámení a osobní kontakt. Takže ŽÁDNÉ VSTUPNNÉ, a já se na vás těším.

Co s sebou?

🍀 sportovní oblečení a obuv vhodnou pro tento druh aktivity, může být mokro, bahno a nerovný terén, takže dle počasí a může nás zastihnout i déšť, nicméně budeme to situovat na příznivé počasí.

Ideálně s sebou nějakou vodu v bederním pásu či batůžku, pokud trpíte na hypoglykemii, tak nějaký cukr s sebou, pokud trpíte na alergie tak protialergenní prášek s sebou 🙂

Těším se i na povídání a vaši pozitivní energii.

Mám vypsat termíny? Dejte mi vědět do zpráv nebo pod tento příspěvek.

A řekněte o tom kamarádům, známým ať nás je víc. Vy můžete někomu udělat obrovskou radost, jen tím, že tuhle informaci budete sdílet mezi své přátele. Nikdy nevíte, koho tím můžete zachránit ze samoty, deprese a pomoci mu najít nové přátele, pomoci udělat první krok k tomu se začít hýbat a užívat si života.

První říjnový společný výšlap může být:

3.10. – 18 h

4.10. – úterý – od 16 h

5.10. – středa – od 13 h nebo od 16 h, 18 h, teoreticky můžeme dát začátek od 13 do 18 h.

Víkend 8. v sobotu dopoledne od 9 h nebo odpoledne od 14 h nebo 15 nebo 16 h. Stejně tak neděle.

Tak to nejbližší termíny, tak co dáme něco dohromady ?

Důležité: od 18 h již doporučuji přijít se světlem – čelovka, baterka na oblečení, ať vidíte na cestu. Já tedy budu mít čelovku, protože po půl 7 už se nám stmívá a po 7 je regulérně tma.
Zájemci pište na 775645724,, email zdravedobroty@email.cz nebo info@fitmakyta.cz. Podle nejčastěji zvoleného data a hodiny, poté vyberu termín, kdy se sejdeme. Bude-li to možné sejdeme se i v menším počtu. Já se také ráda projdu.

Napsat komentář