Důležité informace 💚

Mnozí víte, že mou prací je výživové poradenství s celostním přesahem, a tak souvisí mimo hubnutí i s prevencí různých dysbalancí a potíží. Proto jsem se vloni dala na studium klinické naturopatie.

S vděčností rozšiřuji své výživové poradenství i na oblast Prahy. Zde jsem velmi ráda přijala nabídku mé lektorky na škole, klinické naturopatky, Karolíny Kunftové.

Já, jako studentka klinické naturopatie, zatím nemohu, do zdárného ukončení studia, poskytovat sama přímo naturopatické konzultace, ovšem budu od prosince pomáhat na klinice Naturopathic Solutions klinické naturopatce Karolíně pod její supervizí – s pravidelnými konzilii i s dalšími kolegyněmi v týmu. Mohu tedy vést svou praxi výživového poradenství s celostním přesahem a zároveň vše potřebné konzultovat přes mou mentorku Karolínu. 🤗

Objednat se ke mně na konzultaci můžete i přes kliniku Naturopathic solutions, Praha 2, Moravská 11.
https://www.facebook.com/naturopatie
Kdy na klinice budu praktikovat? Každou středu.

Vstupní konzultace 3300 Kč/2 h
Kontrolní konzultace 1300 Kč/45 minut
Objednání lze učinit přes kliniku, e-mail asistentky: tereza@naturopathicsolutions.cz.

A pár informací také o tom co studuji a kdo jsou naturopaté. Obor klinické naturopatie, je západní směr celostní přírodní medicíny, který propojuje znalosti a tradice přírodního léčitelství s nejnovějšími poznatky klinického výzkumu v oblasti přírodní a nutriční medicíny (tedy žádné šarlatánství ani mafie magie.) V České republice se jedná o kombinaci západní fytoterapie a klinické nutriční medicíny. Kromě standardní západních vyšetřovacích metod (jakými je například vyšetření krevního tlaku, krevní obraz atd.) pracují naturopaté s tradičními diagnostickými technikami, jako jsou například analýza obličejových znaků či jazyka, pracují s celým člověkem a jeho životním stylem a díky tomu je umožněna vysoce odborná aplikovaná přírodní terapie, holistický přístup s možností úspěšně ovlivnit široké spektrum jak akutních, tak chronických stavů. Klinická naturopatie nabízí odbornou pomoc při prevenci a řešení zdravotních problémů a korekci nerovnováhy ,,ne-mocných,, orgánů a oslabeného organismu pomocí přírodních léčebných metod s prokázanou účinností. Je to také vhodná doplňková terapie při dlouhodobé léčbě západní medicíny ve spolupráci s lékaři, protože pomáhá organismu obnovovat jeho přirozené regenerační schopnosti.

Napsat komentář