Kontaktujte mě

Potřebujete zhubnout nebo si váhu udržovat na zdravé hodnotě (a nejen váhu, ale rozhodující je procento tuku v našem těle a okolo vnitřních orgánů) a vědět jak se vhodněji a zdravěji stravovat, abyste toho docílili? 

Chcete vědět, jak si sestavit zdravější jídelníček, zároveň jíst chutně a netrávit příliš mnoho času přípravou těchto jídel? 
Zajímají vás rady ode mě v oblasti výživy a můj pohled na zdravější životní styl? Rady z výživové praxe s několika tisíci klienty? Zajímá vás, jak se naučit vnímat všechny souvislosti ve vašem životě, které v komplexu dělají váš život šťastným?

Napište mi, nebo zavolejte a domluvte si se mnou schůzku osobní nebo online konzultaci, vše si povíme a vysvětlíme.

TELEFON:

+420 775 645 724

Kde jsem aktivní?

Zejména na sociálních sítí, které naleznete níže v naší Fit Makyta facebookové skupině (https://www.facebook.com/groups/fitmakyta)

Ve skupině, kde se vaří se šmakounem (https://www.facebook.com/groups/288048685041614)

A taktéž i ve skupině kalorických tabulek, která je perfektní a plná ochotných lidí, co si navzájem rádi poradí (https://www.facebook.com/groups/1930539063903667)

Adresa poradny:

Jičín, Palackého 61 – /je zde obchod se zdravou výživou Rozmarýn a Meduňka

Zanechte vzkaz

V případě dotazu mi napiště své kontaktní údaje. Odpovím Vám, jakmile to bude možné.

  Jméno a příjmení*

  Váš e-mail*

  Telefon

  Předmět*

  Text zprávy*

  Příloha

  Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné. Po kliknutí na "Odeslat", bude zpráva zaslána na můj e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

  Souhlasím se zpracováním osobních údajů.